• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Pożycie erotyczne Polaków jest zasadniczo przeciętne. Wcale nie jest powiedziane, że jesteśmy najgorsi w Europie, ale daleko dla nas do np. Włochów. Zapewne bardzo duży wpływ na stan zadowolenia z życia erotycznego ma polski klimat bądź jedzenie. Przecież nie jest większą tajemnicą, że w gorących państwach ludzie są ogólnie bardziej szczęśliwi, mają lepszą formę. To wszystko powoduje, że seks statystycznego Hiszpana jest bardziej udany, aniżeli zbliżenia Polaka bądź Norwega. Choć naturalnie to generalizowanie, a więc Polacy naprawdę nie powinni wpadać w jakiekolwiek kompleksy.
Szczególnie, że własne życie seksualne na spokojnie możemy poprawić! Jak? Cóż, są te pozycje seksualne, o których pewnie nie słyszeliśmy. Warto przy każdym seksie poznawać choćby jedną. Zapewne właśnie dzięki poznawaniu nowych pozycji łóżkowych będziemy mieli możliwość być o wiele bardziej zadowolonym kochankiem. Również ważnym zjawiskiem, z którym trzeba walczyć, jest zbyt wczesny wytrysk. Oczywiście co jakiś czas wczesny wytrysk może się zdarzyć każdemu. Jednakże zasadniczo kontrola wytrysku to coś co powinien opanować każdy mężczyzna, który chce dogonić swojej kobiecie. To pewne.
źródło: http://www.polandinfo.pl, http://radomkulturalny.com.pl, http://www.produktyzportugalii.pl, http://domrat-nieruchomosci.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.