• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na całym świecie jest wiele niezwykłych miejsc. Ciężko w takim razie w niedługim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to nierealne. I dlatego skupmy się trochę bardziej na zobaczeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są prostsze państwa, na przykład Hiszpania, lecz jeżeli w rachubę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym celem. Niedrogo, przyjemnie, a do tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci szukający nocnych uciech będą zadowoleni.
źródło: usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, www.avans.org.pl, wypadekholandia.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.