• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeżeli ktoś chciałby wyjechać na wakacje do kraju w którym będzie mógł cieszyć się przede wszystkim pięknymi krajobrazami, to Norwegia bez wątpienia zalicza się w takiej sytuacji do zdecydowanie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ten powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trzeba przyznać, że słowa te rzeczywiście mają w sobie wiele racji.
Norwegia jest krajem o niezwykle urokliwym i równocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowych jej regionach znajdziemy szczególnie potężne łańcuchy górskie i słynne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa położona jest już w strefie polarnej, więc możemy podziwiać tam piękną tundrę, zaś w zimie także i zorzę polarną. Oprócz tego jest to niezwykle czysty kraj, zatem całe środowisko naturalne nie jest w nim narażone na jakiekolwiek zanieczyszczenia – będzie to więc świetna propozycja dla każdego, bez względu na to, w jaki sposób pragniemy tutaj spędzać czas.
Rzecz jasna, w Norwegii spotkamy również i sporo pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Bez żadnych wątpliwości możemy zatem stwierdzić, że jest to rewelacyjne miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla praktycznie każdego z nas!
źródło: http://www.polskaoczamiobcokrajowca.pl, lnch.pl, http://sharepointtest.pl, http://www.sharepointdemo.com.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.