• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wielka Brytania to ze wszech miar piękne państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Aktualnie stracili mocno na znaczeniu, chociażby dlatego, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. No dobrze, ale co w takim razie należy zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?

Początkowo bardzo dobrym kierunkiem jest Londyn, a więc najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii i oczywiście stolica Anglii. Londyn to duże miasto, a więc aby zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne należy poświecić kilka dni. Generalnie w mieście naprawdę można się zakochać.

Interesujące są również np. Bristol, Cardiff albo Leeds. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, świetnym rozwiązaniem jest także odwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który oferuje bardzo dużo ciekawych widoków. Np. piękny jest Edynburg. W zasadzie na terenie Szkocji jest wiele ładnych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, chłonąć atmosferę tej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś bardzo ciekawego.
źródło: www.sportlajf.pl, herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, http://zoo-safari.net.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.